O nas

Home

Oferta

Nowości

Blog

Kontakt

 

Jesteś na stronie : Zastosowanie oleju arganowego str 2/4

 

 

 

Olej arganowy ma wpływ na wzmocnienie systemu immunologicznego, obniża zawartość tłuszczu we krwi, poprawia krążenie, reguluje ciśnienie, zwalnia proces starzenia się, regeneruje już zniszczone i chore komórki. Regularne spożywanie oleju arganowego,zmniejsza ryzyko zachorowań na choroby nowotworowe. Świadczy o tym fakt że wśród Marokańczyków nie występują niemal rak prostaty a Marokanki zdumiewająco rzadko zapadają na raka piersi. Wszystko to dzięki zawartym w oleju schotenolem i spinosterolem, które okazały się "zabójcami komórek nowotworowych".
Olej arganowy jest pomocny przy chorobach układu krążenia, zmniejsza ryzyko zawału serca, miażdżycy, zapobiega chorobom Alzheimera (zatrzymuje rozwój choroby a regenerując komórki nerwowe potrafi go cofnąć), Parkinsona, chorobom skórnym, reumatycznemu schorzeniu stawów. Olej jest skuteczny przy podwyższonym poziomie cholesterolu (zaczyna obniżać zły cholesterol już w pierwszym dniu po spożyciu). Łagodzi bóle stawowe (reumatyczne) i bóle mięśni. Wykazuje właściwości antyseptyczne, ochronne, ujędrniające i wygładzające.
Wszystkie opisane powyżej i poniżej działania oleju arganowego na organizm ludzki zostały w ostatnim czasie potwierdzone badaniami naukowymi.
czytaj dalej >>>