O nas

Home

Oferta

Nowości

Blog

Kontakt

 

Jesteś na stronie : Zastosowanie oleju arganowego str 1/4

 

 

 

Olej arganowy ze względu na swój skład i wspaniałe właściwości znajduje szerokie zastosowanie w medycynie i kosmetyce. Olej kulinarny (spożywczy) stosuje się wewnętrznie,spożywając go w postaci dodatków do potraw lub czysty jako suplement diety. Olej kosmetyczny stosowany jest zewnętrznie na włosy lub skórę czysty lub w postaci mieszanin z innymi olejkami,kremów,mleczek czy odżywek.
W medycynie
Olej arganowy zawiera prawie 100 substancji czynnych, dlatego trudno jest w jednym miejscu szczegółowo opisać wszystkie jego lecznicze właciwości.Dlatego przedstawimy je tylko ogólnie a w dziale AKTUALNOŚCI będziemy sukcesywnie opisywać jego zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu różnych schorzeń oraz niedoskonałości ludzkiego organizmu.
Olej arganowy stosowany zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie rewelacyjnie,szybko i spektakularnie poprawia stan i wygląd skóry zmienionej przez : trądzik,cellulitis,zmarszczki, alergię słoneczną,poparzenia ,egzemę,atopowe zapalenie skóry czy łuszczycę.Olej arganowy posiada właściwości przeciwzapalne, chroniące skórę i stymulujące regenerację naskórka. Zawiera również butyrospermol pielęgnujący skórę przed i po opalaniu.
czytaj dalej >>>